Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühenduse 2017 majandusaasta aruanne

Aruanne


____________________________________________________________

Väljaku proovide tabel 30., 31. mai ja 1., 2. juuni Viimsi staadionil

Tabel

2. juunil 2018 Viimsi staadionil toimuva Harjumaa LTP rühmaliikide repertuaar.


C-rühmad ja nooremad B-rühmad - lavastaja Maido Saar- maido.saar@mail.ee

Jäljed

Kodulaul (kõik liigid)


Naisrühmade repertuaar - lavastaja Triin Aas- trns.triin@gmail.com

Nõianetsi muusika

Nõianeitsi - kirjeldus

Nõianeitsi joonised

Nõianeitsi noot

Loits - muusika


Memmede rühmade repertuaar - lavastaja Leida Tiis- leida@kose.ee

Memmede rühmadele "Maie memme tantsud" kirjeldused

Maie memme tantsud

Maie memme tantsud1

Maie memme tantsud2

Maie memme tantsud3

Maie memme tantsud muusika - uuendatud


5.-8. kl. segarühmad - lavastajad Krista Kukk- kristakukk@gmail.com ja Eelika Krasmus- eelikakrasmus@gmail.com

Marupolka muusika

Marupolka kirjeldus

Toots ja Teele

Toots ja Teele - kirjeldus

Paunvere polka - täpsustused


B ja D segarühmad - lavastajad Kadri Tiis- kadri.tiis@laulupidu.ee, Karin Soosalu- karin@neemekool.ee, Kersti Ulmas- kersti.ulmas@sakuvald.ee

Tuljak - lavastaja Liina Roop- liina.roop@jyri.edu.ee

Pärliineri muusika

Tähelepanu! Meie Pärliineri kirjeldus erineb youtubest!

Pärliiner - kirjeldus

Mul pole mõisa

 

8.-9. kl. ja C rühmad - lavastaja Liina Roop- liina.roop@jyri.edu.ee

Soovide valss - kirjeldus

Soovide valss - noot


3.-4. kl. lavastaja Agne Kurrikorr-Hermann- agne@tantsuagentuur.ee

Päikeseratas - kirjeldus

Päikeseratas - noot

Tantsu video

Vandersellid - video

Vandersellide laul

Vandersellid - kirjeldus


1.-2. kl. lavastaja Linda Pihu- linda@jyri.edu.ee

Kivikasukas - muusika

Kivikasukas - kirjeldus, noot

Talurahva mäng - muusika

Talurahva mäng - kirjeldus

 

B-rühmade mehed lavastaja Kadri Tiis- kadri.tiis@laulupidu.ee

Öised orjad

Öised orjad - muusika



____________________________________________________________


Toitlustamine Harjumaa laulu- ja tantsupeol "Koduteel" 2. juunil Viimsi Koolis. Tähelepanu: toidu tellimine käib läbi toitlustaja pidu@koolitoit.ee

Teavitus

Peoeelsete proovide graafik.

Tabel



2018 Harjumaa laulu- ja tantsupeo rahvamuusikute repertuaar

Tabel

Marss

Marss

Marss

Torupillipolka

Torupillipolka

Torupillipolka

Torupillipolka

Roti rahvusvahelised pulmad

Roti rahvusvahelised pulmad

Roti rahvusvahelised pulmad

Roti rahvusvahelised pulmad (juhendajatele ja parimatele mängijatele)

Roti rahvusvahelised pulmad (juhendajatele ja parimatele mängijatele)


__________________________________________________________

Merike Halliku ja Ruth Jürisalu  tööpaiga asukoht on aadressil Sirge 2, Tallinn 10618. Lauatelefon 6150356

Merike Hallik - merike.hallik@rahvakultuur.ee, 53428822

Ruth Jürisalu - ruth@hol.ee,  5087808

Harjumaa Omavalitsuste Liidu aadress on Sirge 2, Tallinn, 10168, www.hol.ee

Asukoha kaart


_________________________________________________________



 


 

Rahvatantsu- ja Rahvamuusikajuhtide Harjumaa Ühenduse liikmeksastumise avaldus. 2016 liikmemaks on 2 eurot. Konto SEB EE651010220015294011.

Avaldus

_________________________________________________________


2018 Harjumaa tantsupeo repertuaar

Tabel


________________________________________________________